Diamant øredobber i gult gull med diamanter 0,005 ct W-Si er et klassisk og luksuriøst smykke som kombinerer det varme skinnet av gull med den gnistrende glansen fra ekte diamanter. De små, men strålende diamantene er nøye innfattet for å fremheve øredobbenes elegante design og tilføre et eksklusivt preg. Med sitt tidløse uttrykk passer disse øredobbene perfekt til både daglig bruk og spesielle anledninger, og de kan enkelt kombineres med andre smykker. Dette er et smykke som symboliserer kvalitet, stil og varig skjønnhet – et ideelt valg både som personlig tilbehør og som gave til en du setter pris på.
Ørepynt Rosett 0,28ct WSI Safir Hv 585. *Bredde: 8,8 MM *Høyde: 10,00 MM *Antall diamanter: 28 *Diamant vekt total: 0,28 *Stener: Safir Se video under beskrivelse.
Gult gull 14kt/585, uten kjede. Størrelse 5 x 18 mm. Se utvalget av kjeder nedenfor. Diamantøredobber i gult gull 14kt/585 med diamanter 0,016 ct W-Si. Størrelse 14 x 4 mm. Se video under beskrivelse.
Diamantøredobber i hvitt gull 14kt/585 med diamanter tilsammen 0,16 ct W-Si. Et par vakre diamantøredobber, dekorert med mange fine diamanter, samlet 0,16 karat i W/SI-kvalitet. Disse slående diamantøredobbene glitrer vakkert og vil tilføre den siste touchen til ditt perfekte antrekk. Diamantøredobbene er ideelle for en rekke anledninger.. De vil også være den perfekte gaven å gi til en spesielt kjær person.
Diamantøredobber i hvitt gull 14kt/585 med diamanter tilsammen 0,50 ct W-Si. Størrelse: 11 mm. Et par vakre diamantøredobber, dekorert med mange fine diamanter, samlet 0,5 karat i W/SI-kvalitet. Disse slående diamantøredobbene glitrer vakkert og vil tilføre den siste touchen til ditt perfekte antrekk. Diamantøredobbene er ideelle for en rekke anledninger. De vil også være den perfekte gaven å gi til en spesielt kjær person. Gull øreringer er en tidløs favoritt som utstråler en blendende skjønnhet og eleganse. Laget av det edle gullet, kommer gull øreringer i en rekke stiler og design som appellerer til forskjellige smaker og anledninger. Se video under beskrivelse.
Vi har det største utvalget av ringer i Norge. Våre butikker i Trondheim har eksistert siden 1874 og med det er vi en av de mest tradisjonsrike gullsmedene i landet.
Velkommen til en hyggelig handel hos oss i Nordre gate.