Dette klassiske lommeuret fra Bonett er et elegant tilbehør som kombinerer tradisjonelt design med moderne presisjon. Uret er utført i double (forgylt metall) og har et dekorativt mønster på lokket som gir et sofistikert og tidløst uttrykk. Den hvite urskiven med tydelige tall og quartz-urverk sikrer nøyaktig tid, mens det medfølgende kjedet gjør det enkelt å feste til dressvest eller jakke.
Dette elegante lommeuret fra Bonett kombinerer klassisk design med moderne quartz-presisjon. Uret er utført i double (forgylt metall) og har et dekorativt mønster på lokket som gir et sofistikert og tidløst uttrykk. Den hvite urskiven med tydelige romertall og quartz-urverk sikrer nøyaktig tid, mens det medfølgende kjedet gjør det enkelt å feste til dressvest eller jakke.
Diameter/bredde: 47 mm
Mekanisk lommeur med fascinerende skeleton-design som lar deg se rett inn i urverket. Kjede følger med. Perfekt til dress og bunad!
1898
Gullsmed
siden 1874
Vi har det største utvalget av ringer i Norge. Våre butikker i Trondheim har eksistert siden 1874 og med det er vi en av de mest tradisjonsrike gullsmedene i landet.
Velkommen til en hyggelig handel hos oss i Nordre gate.