Søk
Produkter
    Meny Lukk
    ;

    Diamantring i gull 14kt med smaragd og 0,10 ct TW-Si - COC5070784

    Produsent: Gullsmed Aas
    Denne elegante diamantringen i 14 karat hvitt gull (585) kombinerer tidløs design med en strålende smaragd i størrelsen 6x4 mm som midtpunkt. Den dypgrønne smaragden er omkranset av glitrende diamanter (tilsammen 0,10 ct TW-SI) i en harmonisk halo-setting som fremhever stenens naturlige skjønnhet og gir ringen et eksklusivt uttrykk.
    Varenummer: COC5070784

    Gjør dine diamanter blanke og glitrende

    Hold dine figurer og smykker  blanke og fine, kjøp pusseklut. 

    12990
    i h
    Leveringsdato: ca 6-8 uker

    Denne utsøkte diamantringen i 14 karat hvitt gull (585) er et smykke som kombinerer klassisk eleganse med moderne luksus. Midtpunktet er en strålende smaragd på 6x4 mm, med en dypgrønn farge som symboliserer både kjærlighet og fornyelse. Den intense gløden i smaragden gir ringen et unikt og levende uttrykk.

    Rundt smaragden finner vi en glitrende halo av diamanter, totalt 0,10 ct TW–SI, som fremhever steinens naturlige skjønnhet og gir ringen en blendende glans. Den briljantslipte diamantkransen skaper en harmonisk balanse og gir et eksklusivt preg som gjør ringen til et tidløst blikkfang.

    Den slanke ringen i hvitt gull er elegant polert og designet for å fremheve smaragdens farge og diamantens lys. Dette er et smykke som passer perfekt som forlovelsesring, jubileumsgave eller som et personlig uttrykk for stil og raffinement.

    For å vise smykkets detaljer og hvordan det sitter på, er enkelte bilder presentert på en digital modell eller i et KI-generert miljøbilde. Selve produktet er en nøyaktig gjengivelse av det fysiske produktet, mens modellen og omgivelsene er KI-genererte.

    Mer informasjon om:
    diamanter
    ringstørrelse
    gull
    stell og bruk av ringer

    Produktspesifikasjoner
    Produktnr COC5070784
    Materiale Gull
    Legering hvitt gull 14kt/585
    Stener Edelstener
    Stener Smaragd
    Diamantstørrelse 0,10 ct
    Kvalitet TW-Si
    Gull farge hvitt gull
    0.0 0
    Skriv din egen anmeldelse Close
    • Kun registrerte brukere kan skrive anmeldelse
    *
    *
    • Dårlig
    • Perfekt
    Produkttagger
    Gullsmed
    siden 1874

     

    Vi har det største utvalget av ringer i Norge. Våre butikker i Trondheim har eksistert siden 1874 og med det er vi en av de mest tradisjonsrike gullsmedene i landet.

    Velkommen til en hyggelig handel hos oss i Nordre gate.