Søk
Produkter
    Meny Lukk
    ;

    Diamantsmykke Evita i gull med 0,15 ct W-Si-50315

    Produsent: Gullsmed Aas
    Diamantsmykke Evita i hvitt gull 14 kt/585 med 0,15 ct W‑Si Et moderne og elegant anheng i hvitt gull (14 kt/585) med en briljantslipt diamant på 0,15 ct i kvalitet W‑Si. Den stilrene kløfatningen fremhever diamantens glans og gir smykket et sofistikert uttrykk. Perfekt som gave til en spesiell anledning eller som et tidløst tilskudd til din egen smykkesamling. Kombineres enkelt med både klassiske og moderne kjeder for et personlig preg.
    Varenummer: 50315

    Gjør dine diamanter blanke og glitrende

    Hold dine ringer og smykker

    blanke og pene! 

    Med alle gifteringer følger en eske.
    Hvis du vil ha mer eksklusiv eske kan du velge den her. 
    gifteringeske

    7490
    i h
    Leveringsdato: på lager

    For å vise smykkets detaljer og hvordan det sitter på, er enkelte bilder presentert på en digital modell eller i et KI-generert miljøbilde. Selve produktet er en nøyaktig gjengivelse av det fysiske produktet, mens modellen og omgivelsene er KI-genererte.

    Mer informasjon om:
    diamanter
    gull

    Produktspesifikasjoner
    Produktnr 50315
    Materiale Gull
    Legering hvitt gull 14kt/585
    Stener Enstens
    Diamantstørrelse 0,15 ct
    Kvalitet W-Si
    Diamantserie Evita
    Gull farge hvitt gull
    0.0 0
    Skriv din egen anmeldelse Close
    • Kun registrerte brukere kan skrive anmeldelse
    *
    *
    • Dårlig
    • Perfekt
    Produkttagger
    Gullsmed
    siden 1874

     

    Vi har det største utvalget av ringer i Norge. Våre butikker i Trondheim har eksistert siden 1874 og med det er vi en av de mest tradisjonsrike gullsmedene i landet.

    Velkommen til en hyggelig handel hos oss i Nordre gate.