Dette eksklusive anhenget Burkhardt & Bischoff i 14 karat hvitt gull har et luksuriøst og tidløst design. Den runde formen er prydet med en tett sirkel av klare diamanter 0,11 W-Si, med en forhøyet midtdel som gir ekstra dybde og glans. Steinene er nøye innfattet for å skape maksimal lysrefleksjon og et elegant uttrykk.
Dobbelt hjerteanheng i 14 karat gull med diamanter – Burkhardt & Bischoff
Et romantisk og raffinert smykke fra Burkhardt & Bischoff – dette elegante anhenget i 14 karat gull har et unikt dobbelt hjerte-design som symboliserer kjærlighet og samhold. Med 0.035 ct glitrende diamanter i W-Si kvalitet, plassert både på det indre hjertet og på bøylen, får du et smykke som stråler av finesse og følelser.
Materiale: 14 kt hvitt gull
Diamanter: Totalt 0.035 ct, W-Si kvalitet
Design: To sammenflettede hjerter med diamantdetaljer
Kjede: Ikke inkludert
Anheng i hvitt gull 14 kt/585 med safir 6x4 mm og diamanter tilsammen 0,10 ct TW-Si. Se utvalget av kjeder nedenfor.
9450
Gullsmed
siden 1874
Vi har det største utvalget av ringer i Norge. Våre butikker i Trondheim har eksistert siden 1874 og med det er vi en av de mest tradisjonsrike gullsmedene i landet.
Velkommen til en hyggelig handel hos oss i Nordre gate.