Søk
Produkter
    Meny Lukk
    ;

    Gifteringer i gult gull 14 kt, 2.5 mm & 3.5 mm. GERSTNER - 31322

    Produsent: Gerstner
    Klassiske gifteringer i 14 kt gult gull fra Gerstner. Et elegant sett med damering (2,5 mm) med en liten diamant og en stilren herrering (3,5 mm) – et tidløst symbol på kjærlighet.
    Varenummer: 31322

    Hvis du ønsker gravering kryss av her og velg skrifttype og/eller symbol

    Skriv i graveringsteksten hvor symbolet
    skal stå. Standard er bak teksten, hvis
    ikke annet er oppgitt. Symbol er del av gravering.

    • Hjerte
      Hjerte
    • Dobbelt hjerte
      Dobbelt hjerte
    • Evighetstegn
      Evighetstegn

    Med alle gifteringer følger en eske.
    Hvis du vil ha mer eksklusiv eske kan du velge den her. 
    gifteringeske

    Hold dine ringer og smykker

    blanke og pene! 

    25990
    i h
    Leveringsdato: Leveringstid ca 3 uker

    Disse elegante gifteringene fra Gerstner kombinerer klassisk design med høy kvalitet og tysk håndverk. Ringene er laget i 14 karat gult gull (585), et slitesterkt og populært valg for gifteringer som skal vare livet ut.

    Settet består av en feminin damering med en bredde på 2,5 mm, dekorert med en diskret briljantslipt diamant på 0,005 ct (TW-Si), noe som gir et subtilt og elegant uttrykk. Herreringen har en bredde på 3,5 mm og et rent, minimalistisk design som passer perfekt til en klassisk stil.

    Gerstner er en av Tysklands eldste og mest anerkjente produsenter av gifteringer, med over 150 års erfaring innen smykkekunst. Hver ring produseres i Pforzheim, kjent for sitt presise håndverk og høye kvalitetsstandarder.

    Disse gifteringene er ideelle for par som ønsker et stilrent og tidløst uttrykk. Den varme gløden i gult gull, kombinert med en diskret diamant, gir et harmonisk og elegant symbol på kjærlighet og forpliktelse.

    For å vise smykkets detaljer og hvordan det sitter på, er enkelte bilder presentert på en digital modell eller i et KI-generert miljøbilde. Selve produktet er en nøyaktig gjengivelse av det fysiske produktet, mens modellen og omgivelsene er KI-genererte.



    Herrering har varenummer 31322/3.5. Damering har varenummer 4/31322/2.5*1b.

    Produktspesifikasjoner
    Produktnr 31322
    Diamantstørrelse 1 Brlt. 0,005 CT
    Kvalitet TW-Si
    Materiale Gull
    Gull farge gult gull
    Gull kvalitet 14/585 karat gull
    Tykkelse herre ring 1.4 mm, dame ring 1.2 mm
    Bredde herre ring 3.5 mm, dame ring 2.5 mm
    0.0 0
    Skriv din egen anmeldelse Close
    • Kun registrerte brukere kan skrive anmeldelse
    *
    *
    • Dårlig
    • Perfekt
    Produkttagger
    Gullsmed
    siden 1874

     

    Vi har det største utvalget av ringer i Norge. Våre butikker i Trondheim har eksistert siden 1874 og med det er vi en av de mest tradisjonsrike gullsmedene i landet.

    Velkommen til en hyggelig handel hos oss i Nordre gate.