Søk
Produkter
    Meny Lukk
    ;

    Iselin alliansering i hvitt gull med diamanter- 8503070

    Produsent: Gullsmed Aas
    Iselin alliansering i hvitt gull med diamanter kombinerer et rent, moderne uttrykk med klassisk glans. Tre glitrende diamanter på 0,07 ct hver gir ringen et eksklusivt blikkfang, mens den slanke formen gjør den behagelig å bære hver dag. Dette er et elegant smykke som løfter både hverdagsantrekk og mer pyntede øyeblikk.
    Varenummer: 8503070

    Gjør dine diamanter blanke og glitrende

    12490
    i h
    Leveringsdato: på lager
    Iselin er en alliansering som forener et stramt, skandinavisk uttrykk med klassisk smykkeglans. I front sitter tre diamanter som danner et rolig og balansert blikkfang, mens den slanke ringen i hvitt gull gir helheten et lett og sofistikert preg. Dette er en alliansering i hvitt gull med diamanter som oppleves elegant ved første øyekast, men som samtidig er diskré nok til å brukes hver eneste dag. Den rene formen gjør at ringen føles tidløs, feminin og enkel å kombinere med andre smykker.
    Ringen er laget i 585/14 karat hvitt gull, et edelt materiale som er verdsatt for sin lyse tone, slitestyrke og eksklusive karakter. De tre diamantene er oppgitt til 3 x 0,07 ct i kvalitet TW-SI, noe som gir et vakkert spill av lys og en klar, raffinert glans i uttrykket. Den jevne innfatningen lar steinene komme tydelig frem uten at designet virker tungt, og gir ringen et rent, harmonisk uttrykk. For deg som ønsker en 14 karat hvitt gull ring med varig kvalitet, er dette et gjennomført og tillitvekkende valg.
    Den smale profilen gjør Iselin behagelig å bruke gjennom hele dagen, enten du bærer den alene for et rent uttrykk eller sammen med andre ringer for en mer personlig styling. Som ring med 3 diamanter har den akkurat nok gnist til å kjennes spesiell, samtidig som formen er anvendelig og lett å leve med. Derfor passer den svært godt som elegant hverdagsring, men også som et meningsfullt smykke til jubileum, forlovelse, morgengave eller en gave til en person du vil markere med noe varig og vakkert.
    Den kjølige glansen i hvitt gull kler både klassiske og moderne stiler, og de tre diamantene tilfører et uttrykk som føles både luksuriøst og balansert. Iselin passer like godt til skjorte og strikk i hverdagen som til kjole, blazer eller mørke festantrekk. Velger du denne diamant ringen i hvitt gull, får du et smykke som kombinerer komfort, kvalitet og tidløs eleganse på en måte som gjør at det kan bli en favoritt i smykkeskrinet i mange år.

     

    "For å vise smykkets detaljer og hvordan det sitter på, er enkelte bilder presentert på en digital modell eller i et KI-generert miljøbilde. Selve produktet er tilnærmet lik gjengivelse av det fysiske produktet, mens modellen og omgivelsene er KI-genererte."

    Mer informasjon om:
    - diamanter
    - ringstørrelse
    - gull
    - stell og bruk av ringer

    Produktspesifikasjoner
    Produktnr 8503070
    Diamantstørrelse 3/0,21ct
    Stener Flerstens
    Kvalitet TW-Si
    Legering hvitt gull 14kt/585
    Diamantserie Iselin
    Produkttype Allianseringer
    Materiale Gull
    Bredde 3 mm
    Gull farge hvitt gull
    0.0 0
    Skriv din egen anmeldelse Close
    • Kun registrerte brukere kan skrive anmeldelse
    *
    *
    • Dårlig
    • Perfekt
    Gullsmed
    siden 1874

     

    Vi har det største utvalget av ringer i Norge. Våre butikker i Trondheim har eksistert siden 1874 og med det er vi en av de mest tradisjonsrike gullsmedene i landet.

    Velkommen til en hyggelig handel hos oss i Nordre gate.