Søk
Produkter
    Meny Lukk
    ;

    Smykke i forgylt sølv Lilla natt og dag. LIV - 860118

    Produsent: Arne Nordlie
    Smykke i forgylt sølv Lilla natt og dag. LIV er et sofistikert smykke som utstråler både stil og personlighet. Den forgylte overflaten gir en varm og luksuriøs glans, mens det kunstneriske designet Lilla natt og dag skaper en harmonisk balanse mellom kontraster og farger. Smykket passer perfekt til både hverdagsbruk og spesielle anledninger, og kan enkelt kombineres med andre smykker for å skape et helhetlig uttrykk. Med sitt moderne og tidløse preg er dette smykket et varig tilskudd til enhver smykkesamling, og en ideell gave til den som setter pris på kvalitet og unikt design.
    Varenummer: 860118
    1395
    i h
    Leveringsdato: på lager

    Elegant smykke i forgylt sølv med designet Lilla natt og dag fra LIV. Et unikt og tidløst smykke som kombinerer moderne uttrykk med klassisk eleganse og en vakker fargetone.

    For å gi deg et best mulig inntrykk av smykkets detaljer og hvordan det ser ut i bruk, er alle produktbildene presentert som en digital modell. Selve produktet er en nøyaktig KI-generert gjengivelse av det fysiske produktet, mens modellen og omgivelsene er KI-genererte.

    Mer informasjon om:

    Mer informasjon om:

     - sølv

     stell og bruk av smykker

     

    Produktspesifikasjoner
    Produktnr 860118
    Legering forgylt sølv
    Materiale Sølv
    Lengde kjede 42+3cm
    0.0 0
    Skriv din egen anmeldelse Close
    • Kun registrerte brukere kan skrive anmeldelse
    *
    *
    • Dårlig
    • Perfekt
    Produkttagger
    Gullsmed
    siden 1874

     

    Vi har det største utvalget av ringer i Norge. Våre butikker i Trondheim har eksistert siden 1874 og med det er vi en av de mest tradisjonsrike gullsmedene i landet.

    Velkommen til en hyggelig handel hos oss i Nordre gate.