Søk
Produkter
    Meny Lukk
    ;

    Swarovski klokke Dextera octagon watch Swiss Made, Metal bracelet, Gold tone, Rose gold-tone finish - 5715517

    Produsent: Swarovski
    Inspirert av den tidløse elegansen i Dextera-familien er denne 18 x 23 mm klokken unikt utformet i Swarovskis ikoniske åttekantede form. Laget i rustfritt stål med roségullfarget finish, har designet en pavé-besel satt med 46 krystaller, samt en ekstra krystall plassert i kronen. Solstråle-urskiven inkluderer også delikate krystallindekser, sammen med slanke visere og et svanelogo ved klokken 12. For å fullføre denne strålende kreasjonen er den femledds lenken utsmykket med 108 rundslipte krystaller, som gir deg uendelig glans hver time. Denne Swiss Made-klokken er vannbestandig ned til 50 meter.
    Varenummer: 5715517

    Hold din klokke blank og fin, kjøp pusseklut. 
    pusseklut

    5000
    i h
    Leveringsdato: ca 4-6 uker

    Klokken er utsmykket med en pavé‑besel satt med 46 glitrende krystaller, samt en ekstra krystall plassert i kronen for en subtil, men eksklusiv detalj. Solstråle‑urskiven prydes av delikate krystallindekser, slanke visere og Swarovskis svanelogo ved klokken 12, som understreker merkets signatur på eleganse og kvalitet.

    Den femledds metalllenken er dekorert med hele 108 rundslipte krystaller, som gir uendelig glans og gjør klokken til et smykke i seg selv. Med vannbestandighet ned til 50 meter kombinerer Dextera klokke praktisk funksjonalitet med luksuriøs estetikk.

    Dette er en klokke som forener tradisjonell sveitsisk urmakerkunst med Swarovskis moderne designunivers – et tidløst tilbehør som kan bæres med stolthet hver eneste dag.

    For å vise smykkets detaljer og hvordan det sitter på, er enkelte bilder presentert på en digital modell eller i et KI-generert miljøbilde. Selve produktet er en nøyaktig gjengivelse av det fysiske produktet, mens modellen og omgivelsene er KI-genererte.

     

    Produktspesifikasjoner
    Produktnr 5715517
    Krystall farge blank
    Swarovski farge rosegull tonet
    Type rem stål
    Lengde 12.5 - 19 cm
    Størrelse Case size: 32 x 23 mm. Case thickness: 7 mm. Band width: 1.1 cm
    Lagerstatus - Swarovski På lager
    0.0 0
    Skriv din egen anmeldelse Close
    • Kun registrerte brukere kan skrive anmeldelse
    *
    *
    • Dårlig
    • Perfekt
    Produkttagger
    Gullsmed
    siden 1874

     

    Vi har det største utvalget av ringer i Norge. Våre butikker i Trondheim har eksistert siden 1874 og med det er vi en av de mest tradisjonsrike gullsmedene i landet.

    Velkommen til en hyggelig handel hos oss i Nordre gate.