Søk
Produkter
    Meny Lukk
    ;

    Eufemia silkeskjerf - 03-398.001

    Produsent: Gullsmed Aas
    Eufemia silkeskjerf er et utsøkt tilbehør som kombinerer tradisjonell eleganse med moderne raffinement. Skjerfet er laget av 100 % silke, kjent for sin myke tekstur, glatte overflate og naturlige glans.
    Varenummer: 03-398.001
    1339
    i h
    Leveringsdato: på lager

    Det unike mønsteret henter inspirasjon fra klassiske tekstildesign og naturens farger, og skaper en harmonisk balanse mellom stil og uttrykk. De delikate detaljene og den levende fargepaletten gjør skjerfet til et blikkfang, enten det bæres til hverdags eller ved spesielle anledninger.

    Silkeskjerfet kan styles på mange måter – rundt halsen, som hårpynt, eller knyttet til vesken for et sofistikert preg. Med sitt tidløse design er Eufemia silkeskjerf et ideelt valg for den som ønsker å tilføre antrekket et snev av luksus og personlig stil.

    Dette er mer enn et tilbehør – det er et uttrykk for eleganse, kultur og individualitet.

    For å vise smykkets detaljer og hvordan det sitter på, er enkelte bilder presentert på en digital modell eller i et KI-generert miljøbilde. Selve produktet er en nøyaktig gjengivelse av det fysiske produktet, mens modellen og omgivelsene er KI-genererte.

    Produktspesifikasjoner
    Produktnr 03-398.001
    Materiale Tekstil
    Størrelse 70 x 70 cm
    0.0 0
    Skriv din egen anmeldelse Close
    • Kun registrerte brukere kan skrive anmeldelse
    *
    *
    • Dårlig
    • Perfekt
    Produkttagger
    Gullsmed
    siden 1874

     

    Vi har det største utvalget av ringer i Norge. Våre butikker i Trondheim har eksistert siden 1874 og med det er vi en av de mest tradisjonsrike gullsmedene i landet.

    Velkommen til en hyggelig handel hos oss i Nordre gate.